Canto del Sol
Een leuk en kleinschalig hotel dicht bij het oude centrum. All Inclusive, charmant, met oog voor detail en van alle gemakken voorzien. In het Canto del Sol voel je je thuis op het moment dat je over de drempel stapt en dat gevoel gaat niet meer weg. Het ligt direct aan het goudgele strand van Las Glorias en het zwembad is heerlijk verfrissend. Wat meteen opvalt, is dat iedereen die hier werkt plezier uitstraalt bij alles wat ze doen.
Vergelijkbare reizen
Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Mélia Las Américas
16-daagse zeecruise per MSC Opera**** van Havana naar o.a. Jamaica, Grand Cayman en Cozumel en rondreis
| Vanaf € 2,003.00 | Meer informatie Boek reis |
Allegro Playacar
Bienvenidos a Mexico! De hartelijke manager van Allegro Playacar verwelkomt je in zijn 3,5-sterren hotel. Het eerste wat opvalt is de typisch Polynesische stijl, waarin dit knusse All Inclusive hotel gebouwd is. Huisjes met rieten daken liggen verspreid in de tropische tuin. Volg je het pad dat door het resort slingert, dan kom je uit bij het mooie witte zandstrand. Duik in het zwembad en bestel een ijskoude Corona. Of twee. Het is per slot van rekening wel (All Inclusive) vakantie. Verwacht hier geen luxe, maar een onvergetelijke strandvakantie en perfecte uitvalsbasis om het land van de Maya's, Azteken en sombrero's te verkennen.
| Vanaf € 1,165.00 | Meer informatie Boek reis |
RIU Palace Pacifico
Dit uitstekende RIU Palace hotel maakt het aanbod aan de kuststreek van Nuevo Vallarta helemaal compleet. Overdag zeil of surf je in een blauwe zee, dobber je in het zwembad met grootse poolbar en 's avonds nip je aan een Margarita bij een wervelende show. Ruime junior suites met hydromassagebad zijn de standaard, en de service is zoals je van RIU Palace gewend bent. Hoogstpersoonlijk en altijd met een glimlach.
| Vanaf € 1,199.00 | Meer informatie Boek reis |

