Fietsvakantie Normandië & Mont St.-Michel
Fietsreis Frankrijk met fietsroutes naar o.a. Mont St.-Michel en de invasiestranden
Vergelijkbare reizen
Les Jardins de Deauville
Les Jardins de Deauville ligt op zo'n 6 kilometer van de chique badplaats Deauville. Het is een hotel met buitenzwembad waar je in kan plonsen na het heerlijke ontbijt in de gezellige ontbijtzaal. De dag kan je besteden aan het verkennen van het prachtige Normandische landschap van le Pays d'Auge en de Calvadosstreek. Rouen is ook het rijden waard, waar de Franse heldin Jeanne d'Arc nauw mee is verbonden. Ervaar haar geschiedenis in een van de musea. Blijf in de zomer 's avonds even hangen, want op de kathedraal wordt hier een spectaculaire lichtshow gegeven.
| Vanaf € 210.00 | Meer informatie Boek reis |
Domaine de Litteau
Camping Domaine de Litteau ligt midden in de mooie natuur van Normandië. Deze kindvriendelijke camping biedt ruim opgezette stacaravans en in het hoogseizoen activiteiten voor jong en oud. Op Domaine de Litteau zijn de twee visvijvers, dus neem je hengel mee als je van vissen houdt. In de omgeving zijn, uiteraard, heel veel herinneringen aan D-Day. Alleen al een wandeling over één van de invasiestranden is een bijzonderheid op zich. Maar ook de Amerikaanse militaire begraafplaats in Colleville (Omaha Beach) is bijzonder indrukwekkend en in de 360-graden bioscoop in Arromanches weet je niet wat je meemaakt! Of ga eens langs bij Pointe du Hoc. Het ligt er hier nog net zo bij als 70 jaar geleden na de bombardementen.
| Vanaf € 133.00 | Meer informatie Boek reis |
Les Portes d'Etretat
Le Portes d'Etretat bestaat uit een volledig gerenoveerd kasteel uit de 19e eeuw met appartementen en 8 gebouwen met ieder 4 woningen in Normandische stijl. Deze charmante residentie ligt in een groene omgeving en op 10 kilometer van het wel bekende krijtrotsen van Etretat. Relaxen doe je natuurlijk aan het zwembad, maar wat is er nou fijner om met de hele familie gezellig te picknicken in het kasteelpark. Maar echt cultuur proeven doe je bij de 'Ferme aux Escargots'. Waar je niet alleen proeft van de Franse delicatesse, maar ook nog eens veel van leert.
| Vanaf € 189.00 | Meer informatie Boek reis |

