Green Panorama

Residence Green Panorama van Odalys ligt direct naast de 18-holes golfbaan van Cabourg, op slechts 300 meter van de Normandische kust. Het strand van Cabourg Beach bevindt zich op zo'n 3 kilometer. Het is een prachtige kust met brede zandstranden, waar veel activiteiten voor kinderen en volwassenen georganiseerd worden. Wat erg centraal staat in dit gebied zijn de invasies van de Tweede Wereld oorlog. Hier kan je in deze omgeving nog veel elementen van vinden. Zeker de moeite waard om deze te bezoeken.

Vanaf € 165,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Single Reis Frankrijk - Fietsen in Normandië

Single Reis Frankrijk - Fietsen in Normandië
Kras.nl

Fietsreis Frankrijk speciaal voor singles incl. 1-pers.kamer, ontbijt, diner en routes naar o.a. de invasiestranden, Mont St.-Michel en Bayeux

Vanaf € 579.00 Meer informatie Boek reis

B'O Resort

B'O Resort
TUI.nl

B'O Resort ligt in een groot park op ongeveer 1 kilometer van het centrum van Bagnoles-de-l'Orne. Tot rust komen doe je hier. De accommodatie heeft namelijk een wellnesscentrum met een binnenzwembad, een hot tub en een stoombad. De kinderen hoeven zich niet te vervelen, want er is een kinderbad en er worden in het hoogseizoen verschillende kinderactiviteiten georganiseerd. Le Mont St. Michel en de invasiestranden zijn in een uur rijden te bereiken.

Vanaf € 160.00 Meer informatie Boek reis

Busreis Normandië en de invasiestranden

Busreis Normandië en de invasiestranden
Kras.nl

8-daagse excursiereis naar o.a. de Côte Fleurie, Lisieux, invasiestranden, Mont St.-Michel en Bayeux

Vanaf € 499.00 Meer informatie Boek reis