Golden Bay Suites
Stijlvol en luxe, een unieke plek voor een onvergetelijk verblijf in Parga. De architect maakt optimaal gebruik van de omgeving. Groene heuvels, uitzicht over een hele blauwe baai. Overal grote ramen in de Suites, want hier wil je niets van missen. Op een kleine tien minuten lopen van Valtos Beach, waar je terecht kunt voor een frisse duik of een fijne wandeling. Lekker uit eten bij het kasteel van Parga. Een stukje de berg op maar de beloning is er naar. Je verruilt het ene mooie uitzicht met het andere. Geen zin om terug te lopen? Taxi's te over in het centrum van Parga die je voor een paar euro terugbrengen naar je luxe Suite. Dit is genieten, dit is écht een paradijselijke vakantie.
Vergelijkbare reizen
Parga Beach Resort
Wilt u de drukte vermijden en een rustige en relaxte vakantie doorbrengen? Parga Beach Resort is dan de ideale bestemming. U verblijft in een stijlvolle kamer of suite. Het resort is omgeven door olijfbomen en bloemen en ligt aan het mooie zandstrand met prachtig uitzicht. Er zijn nog veel andere mooie stranden in de omgeving te vinden die beroemd zijn vanwege de unieke sfeer. Voor wat meer activiteit kunt u hier diverse watersportactiviteiten beoefenen. Parga Beach Resort heeft alles wat u zich kunt wensen!
| Vanaf € 519.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Rezi
Appartementen Rezi biedt ruime studio's met airconditioning. Het complex beschikt over een mooi buitenzwembad met ligbedden, waar je heerlijk kunt genieten. Door de relaxte sfeer zul je je hier direct thuis voelen. Het complex heeft een zeer gunstige ligging aan de rand van het centrum van Parga en vlakbij het zandstrand. De gastvrije familie zal er alles aan doen om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Een echte aanrader!
| Vanaf € 459.00 | Meer informatie Boek reis |
Paradise
Uniek! Je verblijft midden in het centrum van Parga. Geniet van de gezellige boulevard met de vele terrassen en restaurants. Wanneer je door de steegjes en straten van Parga loopt, zul je je verbazen over wat deze stad te bieden heeft. Het hotel ligt daarnaast op loopafstand van het strand. Dus handdoek mee, slippers aan en gaan! Het prachtige blauwe water nodigt uit voor een verfrissende duik wanneer de warme Griekse zon z'n hoogtepunt bereikt. Bezoek ook eens de stranden van Valtos en Lichnos!
| Vanaf € 310.00 | Meer informatie Boek reis |

