Chateaudun Opera
Bienvenue à l'hôtel Chateaudun Opera! De receptionist staat je al met een grote glimlach op te wachten, en het is een koud kunstje om dit welkome gevoel vast te houden tijdens deze stedentrip. Het ontbijtbuffet is voor Franse begrippen uitgebreid, al is het handig om niet te laat naar de sfeervolle ontbijtzaal te gaan. Het is vooral de ligging die voor blije gezichten zorgt: in het schilderachtige Montmartre, op loopafstand van het Louvre en de Sacré-Coeur. Sowieso bezoek je heel Parijs makkelijk en snel, want ook de metro is maar een paar minuten lopen.
Vergelijkbare reizen
Aux vieux Remparts
Tussen de Brie en de Champagne is het middeleeuwse stadje Provins een aangename plaats om te overnachten. Midden in het centrum van de oude stad biedt "Aux vieux Remparts" een authentieke sfeer. Verblijf in sfeervolle kamers met uitzicht op de groene tuin of het knusse dorpje. Het hotel heeft een mooie tuin en een gezellige loungebar in de kelder, waar je tijdens je vakantie heerlijk tot rust kunt komen. Ben je toe aan nog wat meer ontspanning? Maak dan gebruik van de wellnessfaciliteiten die het hotel biedt. Tijd voor ontspannende massage en alle stress verdwijnt vanzelf in de sauna. De chef-kok bereidt ondertussen de heerlijkste gerechten, waarna je zo aan tafel kunt schuiven.
| Vanaf € 377.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Village Parisien
Zoek je een rustige camping in het groen dicht bij Parijs? Dan zit je goed op Camping Le Village Parisien in Varreddes. Je vindt de camping bij het leuke stadje Meaux aan de rivier de Marne in de regio Île-de-France. Hier kun je perfect genieten van de rust aan de ene kant en de drukte van Parijs opzoeken aan de andere kant. Hoewel, rust, op de camping zijn sportvelden of je kunt er fietsen huren, dus zo rustig is het nu ook weer niet. Doe je kinderen een lol en ga naar Disneyland en Parc Asterix, maar ook de Champs Elysees en de Eiffeltoren zullen in de smaak vallen. Tickets voor Disney kun je hier al bij de receptie kopen, scheelt weer in de rij staan bij het park zelf. Gewoon een keer naar een leuke Franse plaats in de omgeving? Zeker doen. Ga bij voorbeeld eens naar Meaux. Dat ligt maar op ongeveer 7 kilometer van de camping. Daar ga je geen spijt van krijgen.
| Vanaf € 155.00 | Meer informatie Boek reis |
8-daagse rondreis Authentiek Roemenië
Ga mee op ontdekking in het authentieke en onbekende Roemenië, waar je kennismaakt met de warmbloedige bevolking en bewogen multiculturele geschiedenis. Kijk je ogen uit in de kerken en burchten in trotste Middeleeuwse steden en struin door de smalle straatjes van gehuchten waar de tijd stil lijkt te hebben gestaan. Neem een kijkje bij het kasteel van de beruchte Graaf Dracula, geniet van de indrukwekkende natuur in het machtige Karpatengebergte en ontdek Boekarest, het 'Parijs van het oosten'. Roemenië, nog niet door toeristen overstroomd, heeft alles te bieden voor een onvergetelijke rondreis!
| Vanaf € 459.00 | Meer informatie Boek reis |
