Citadines Défense Paris

Dit aparthotel ligt aan de rand van Parijs in de moderne wijk La Défense. Met de metro op de hoek van de straat ben je in slechts 10 minuten bij de Arc de Triomph en bij het begin van de Champs-Élysées. Het hotel is ideaal voor reizigers met de auto, want onze klanten kunnen hier het hele jaar door gratis parkeren. En met de metro ben je dus zo in het hart van Parijs. In de omgeving van het hotel vind je verschillende restaurants, supermarkten en winkels. De 2-kamerappartementen zijn uitermate geschikt voor families. Kortom, een aanrader voor de autoreiziger die Parijs wil bezoeken!

Vanaf € 327,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Du Nord et de l'Est

Du Nord et de l'Est
TUI.nl

De dag lekker lui beginnen? In hotel Du Nord et de l'Est, al drie generaties gerund door dezelfde familie gerund, brengt het vriendelijke personeel het ontbijt met plezier en kosteloos naar je kamer. Dit kleinschalige, goed onderhouden hotel ligt in de levendige wijk Le Marais: een leuk startpunt voor je stedentrip. Struin door de oude straatjes met historische gebouwen, kleine boetiekjes, grote winkelketens en restaurants met gerechten uit alle windstreken. Vergeet niet het Place de la République (achter het hotel) en het Place des Vosges te bezoeken! De rustige binnenplaats van het hotel is een prima plek om even bij te komen van een dag shoppen en slenteren in Parijs.

Vanaf € 220.00 Meer informatie Boek reis

Saint Paul Rive Gauche

Saint Paul Rive Gauche
TUI.nl

Het hotel Saint Paul Rive Gauche ligt tussen le Jardins du Luxembourg en Saint-Germain des Prés en is een charmant hotel met een huiselijke sfeer. Al meer dan honderd jaar is dit hotel in dezelfde familie en gaat het van generatie op generatie. Dat merk je aan de verzorging en liefde voor het hotel. Het is gevestigd in een oud 17e-eeuws klooster en ligt in een rustige straat, zodat je geen last hebt van geluid 's nachts. Het hotel ligt op circa 1000 meter van de rivier de Seine en de Notre Dame. Dichterbij nog ligt de universiteit van Parijs: de Sorbonne. De Sorbonne heeft beroemde alumni als Thomas van Aquino, Marie Curie, Victor Hugo en Simone de Beauvoir. Om de hoek vind je ook het mooi aangelegde park 'Jardin du Luxembourg'. Hier kun je heerlijk tot rust komen na een dag in de drukke stad. Rond metrostation Odéon zijn veel leuke bars en als je de straat oversteekt, vind je veel kleine restaurants en kunstgalerieën. De kamers zijn goed onderhouden en smaakvol ingericht. Het ontbijt is uitgebreid en kun je nuttigen in een knusse ruimte.

Vanaf € 194.00 Meer informatie Boek reis