L'Hôtel du Collectionneur
Dit prachtige vijfsterrenhotel ligt in het luxe gedeelte van Parijs. Het Parc Monceau ligt op een steenworp en ook de Champs-Élysées met de Arc de Triomphe ligt op loopafstand. U kunt flaneren over de brede boulevards en de Rue du Faubourg-Saint Honoré met haar exclusieve boutiques bevindt zich op zo'n vijf minuten wandelen. De faciliteiten van het hotel zijn uitgebreid en van hoge kwaliteit. Het restaurant trekt naast hotelgasten en geregeld Parijzenaars aan, omdat het bekend staat om de hoge kwaliteit. Er is daarnaast, tegen betaling, een parkeergarage onder het hotel. Du Collectionneur heeft een heerlijk warm en koud buffet en u kunt genieten van een luxueuze spa. De bedden zijn zeer comfortabel, de douche heerlijk en elke kamer is voorzien van thee- en koffiefaciliteiten. Al met al een uitstekend keuze als u zich eens lekker wil laten verwennen in deze prachtige stad.
Vergelijkbare reizen
Hotel Ibis Styles Paris Saint Ouen
Volledig gerenoveerd hotel met frisse kamers en een uitstekende bereikbaar per auto.
| Vanaf € 147.00 | Meer informatie Boek reis |
Timhotel Berthier
Dit 3 sterrenhotel ligt net buiten het centrum van Parijs. Bewonder de beroemde Eiffeltoren, het prachtige Louvre of de breedste laan van Parijs, de Champs-Élysées. Het metrostation bevindt zich tegenover het hotel op circa 150 meter. Vanuit hier heb je een prima verbinding naar alle bezienswaardigheden die Parijs te bieden heeft. Elke kamer is voorzien van een LCD-televisie, een kluisje en koffie- en theefaciliteiten. De eigen badkamer is uitgerust met een bad of douche en haardroger. De receptie staat 24 uur per dag voor je klaar en biedt een ticketservice, hier kun je terecht met alle vragen over deze bruisende stad. Dagelijks is het genieten van een warm ontbijtbuffet. Ook kun je lekker ontspannen in de bar of op het terras. Kortom, ben je op zoek naar een hotel met prima verbindingen naar de stad? Kies dan voor Timhotel Berthier!
| Vanaf € 243.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Residhome Paris Opéra
Zeer comfortabel appartementcomplex in het hart van Parijs nabij de wereldberoemde warenhuizen Galeries Lafayette en Printemps.
| Vanaf € 212.00 | Meer informatie Boek reis |

