App. Penelope
Appartementen Penelope bestaan uit 2 kleinschalige gebouwen met vrolijk geschilderde kleuren. De rustige ligging waarin de appartementen zijn gelegen, maken dit een ideale plek om helemaal te relaxen. Het ligt op slechts een klein stukje van het sfeerolle plaatsje Pythagorion af, waardoor Griekse gezelligheid altijd in de buurt te vinden is. Overigens net zoals het strand; al na ongeveer 1 kilometer kun je genieten van een dagje aan zee. Het vriendelijke personeel is altijd even enthousiast en geven je graag alle tips om de mooiste plekjes van het eiland Samos te ontdekken. Met de zomerse temperaturen is een verkoelende duik natuurlijk erg verleidelijk. Geen probleem, want alle appartementen liggen rondom het heerlijke zwembad, waarbij er voor de kleintjes tevens een apart kinderbadje is.
Vergelijkbare reizen
Frini
Nieuw in ons programma: Studios Frini. Frini is kleinschalig, traditioneel en basic maar wel met een eigen zwembad, voor een verfrissende duik. Vanuit Frini loop je zo het fijne centrum van Kokkari in. Voor het avondeten kun je kiezen uit verschillende tavernes in de buurt. Iedere avond iets nieuws proberen? Keuze genoeg! Je gaat de heerlijke Griekse mezes nog missen als je weer thuis bent.
| Vanaf € 485.00 | Meer informatie Boek reis |
Elena Bungalows
Al vele jaren is Elena bungalows een zeer geliefde accommodatie bij onze gasten. De bungalows liggen gelegen in de mooie tuin, die met liefde van Elena zelf wordt bijgehouden. Vanuit het zwembad kijk je uit op de zee en het Griekse landschap. Je ziet Turkije al liggen. Verder heerst er een aangename en rustige sfeer. De eigenaresse en haar dochter zorgen voor een gastvrij ontvangst en doen hun uiterste best om je een geslaagde vakantie te laten beleven.
| Vanaf € 500.00 | Meer informatie Boek reis |
SUNEO CLUB Hydrele Beach
Op een al allesomvattende zonvakantie in SUNEO CLUB Hydrele Beach, komt het fris nieuwe interieur er nog eens gratis bij. Hier aan het fijn en kleine kiezelstrand van Pythagorion kent het personeel je persoonlijke wensen. Terwijl je spierballen loopt te kweken in de fitnessruimte, voelen de kinderen zich thuis bij het animatieteam. In de cockpit van het SuneoPlay-huis willen ze wel wónen. Voor het koppel dat voor de schoonheid en cultuur van het Griekse eiland komt, is na het stevig ontbijt op het terras aan zee, weer zo'n mooie wandelroute uitgestippeld. 's Avonds nagenieten in de sauna en de zonsondergang aan het strand bekijken. Of na een rondje in het zwembad naar zo'n show van de Suneo Hosts misschien? Alles is geheel vrijblijvend.
| Vanaf € 519.00 | Meer informatie Boek reis |

