Hotel Sunrise
Op slechts ca. 100 m van het kiezelstrand, centrum en de haven van Ireon met winkel- en uitgaansmogelijkheden, taveernen en bars. Bushalte naar Pythagorion en Samos-stad op ca. 150 m.
Vergelijkbare reizen
Hotel Sunrise
Op slechts ca. 100 m van het kiezelstrand, centrum en de haven van Ireon met winkel- en uitgaansmogelijkheden, taveernen en bars. Bushalte naar Pythagorion en Samos-stad op ca. 150 m.
| Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Niki
Op een steenworpafstand van het strand van Ireon, in het zuidoosten van Samos, vind je het authentieke Hotel Niki. Met zowel het heerlijke strand als het gezellige centrum in de buurt, kun je gerust zeggen dat de ligging van dit hotel zeer gunstig is. De dag begin je hier met een heerlijk ontbijt dat door de vriendelijke eigenaresse van het kleinschalige complex wordt verzorgd. Vervolgens kun je ontspannen in de prachtige tuin of je kunt natuurlijk de bijzondere omgeving ontdekken.
| Vanaf € 339.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Villa Themos
Even buiten het gezellige centrum van Kokkari vindt u op een heuvel tussen al het groen Appartementen Villa Themos. Het is een zeer gezellig en gemoedelijk complex, waar de vriendelijke eigenaresse er alles aan zal doen om het u naar de zin te maken. De appartementen zijn verzorgd en netjes ingericht. 's Avonds kunt u op de bus naar het centrum van Kokkari stappen, voor een lekker hapje in een van de vele gezellige restaurantjes die Kokkari te bieden heeft.
| Vanaf € 349.00 | Meer informatie Boek reis |

