Belvedere Suites

Een uitzicht wat nooit lijkt te vervelen, de Caldera! Aan de rand van de Caldera ligt hotel Belvedere Suites. De kamers zijn stijlvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Extra fijn; in dit hotel kun je genieten van de rust, het uitzicht en elkaar, kinderen zijn namelijk niet toegestaan. Zie je jezelf al zitten met een drankje op het terras? Samen genieten van de prachtige zonsondergang. En zelfs vanuit je kamer kijk je je ogen uit.

Vanaf € 1.778,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Spiliotica on the Cliff

Spiliotica on the Cliff
Sunweb Zomer

Het luxe hotel Spiliotica on the Cliff ligt zoals de naam al zegt, bovenaan een klif. Hierdoor biedt het hotel adembenemende panorama's over zee, maar je kunt ook de vulkaan van het eiland zien liggen. Alle kamers zijn bijzonder ingericht en ook hier kun je wegdromen bij de schitterende vergezichten. Het is de ideale plek om even te ontsnappen aan de drukte van het dagelijkse leven. Er is een heerlijk zwembad voor eventuele verkoeling, maar bij de bar kun je natuurlijk ook een verfrissend drankje bestellen. Bij Blue Note Restaurant worden heerlijke creaties geserveerd bij zonsondergang. Wil je ook eens de zonsondergang bekijken in Oia, wat bekend staat als één van de mooiste zonsondergangen van Europa? Dan kun je de bus nemen, die op ongeveer 300 meter afstand stopt. Het plaatsje Imerovigli is na zo'n 100 meter wandelen te bereiken.

Vanaf € 989.00 Meer informatie Boek reis

App. Black Sand

App. Black Sand
Sunweb Zomer

Het kleinschalige Black Sand heeft een ideale ligging: ongeveer 200 meter van het strand en het gezellige centrum van Kamari. Al na een paar stappen kun je op de leuke boulevard staan waar je uit restaurantjes kunt kiezen of kunt rondsnuffelen in de winkeltjes. Er hangt een knusse sfeer bij de appartementen, die in meerdere gebouwen liggen en volledig in authentieke stijl gebouwd zijn. Sommige appartementen liggen verscholen achter een schitterende bougainville en alle appartementen hebben een terras of balkon. Rondom het zwembad staan houten ligbedjes met witte kussens klaar, zodat je hier hier lekker in de zon kunt relaxen. Maar je kunt ook de schaduw van één van de rieten parasolletjes opzoeken. De gezellige poolbar is handig wanneer je zin hebt in een verkoelend drankje. Eigenaren Mantha en Stephanos, die ook Hotel Oxygen Seaside onder hun hoede hebben, zullen hun uiterste best doen om het iedereen hier naar hun zin te maken. Zo zorgen ze altijd voor een warm welkom en kunnen ze allerlei tips geven om jouw vakantie op Santorini te laten slagen, want ze kennen het eiland op hun duimpje. Wat ook leuk is, is dat zij in het hoogseizoen gezellige avonden rondom het zwembad organiseren met een heerlijke barbecue. En zou je zelf ook wel van die heerlijke Griekse gerechten als in de restaurants willen maken? Volg dan eens een kookworkshop, deze worden bij de appartementen gegeven.

Vanaf € 669.00 Meer informatie Boek reis

Aegean Plaza

Aegean Plaza
TUI.nl

Stijlvol en in typisch Cycladen stijl ingericht hotel, de kamers hebben een frisse uitstraling en zijn recentelijk gerenoveerd. Aegean Plaza heeft verschillende gebouwen, waardoor het net een klein dorpje lijkt, deze gebouwen liggen rondom één van de drie zwembaden. Vanuit het hotel loop je zó de boulevard op en ook het strand ligt voor de deur.

Vanaf € 691.00 Meer informatie Boek reis