El Bahira
Camping El Bahira is echt een juweel van een camping op het prachtige Sicilië. Prachtig gelegen met een met zeewater gevuld zwembad aan zee vlakbij het natuurgebied Lo Zingaro. Je merkt al: dat kon wel eens wat worden. Vanaf El Bahira loop je over een pad door de rotsen zo naar een gezellig strandje. Je moet er trouwens wel rekening mee houden dat het hier vanwege de rotspartijen en de sterke stroming wordt afgeraden om te zwemmen, maar ongeveer drie kilometer verderop ligt de badplaats San Vito Lo Capo waar je op een breed zandstrand kunt genieten van de zon en de zee. Diepzeeduiken is hier overigens een veel beoefende hobby, dus als je altijd de onderwaterwereld altijd al eens hebt willen ontdekken ligt hier misschien je kans. Voor tieners is de open air disco op het strand onweerstaanbaar. Een dagje wat cultuur snuiven? Dan moet je eens denken aan Palermo, de middeleeuwse stad Eriche of - wel wat verder weg maar toch - de vulkaan de Etna.
Vergelijkbare reizen
Da Peppe
Het hotel is behangen met schilderijen van de kunstzinnige eigenaar Peppe en de inrichting is in authentieke Siciliaanse stijl. Geniet van een goed glas wijn in de prachtige tuin. Hotel Da Peppe heeft een eigen strandpavilioen met faciliteiten waardoor je elke dag heerlijk op het strand kunt doorbrengen.
| Vanaf € 387.00 | Meer informatie Boek reis |
Grand Hotel Arathena Rocks
Zwemmen tussen het lava. Het klinkt onwerkelijk maar in Arathena Rocks kan het. Of je nu in zee zwemt of aan de het zwembad ligt, de gestolde lava geeft een hele aparte sfeer, zeker in combinatie met het helder blauwe zeewater. Zet eens je snorkel op ontdek de onderwater fauna. Ook voor een dagje zandstrand hoef je niet ver weg. Op ca. 150 meter begint het lange zandstrand van Giardini Naxos met lido's en restaurants. Na een dagje aan zee is het heerlijk om in Siciliaanse sferen een aperitief te drinken op het terras. De authentieke inrichting van het hotel met kleurig beschilderde meubels neemt je mee terug in de tijd. Ja, dit is Sicilië.
| Vanaf € 504.00 | Meer informatie Boek reis |
Sicilië & de Eolische Eilanden + Delle Palme
Vlieg/busreis Italië incl. ontbijt en 10 x diner, met o.a. Catania, Syracuse, Piazza Armerina, Agrigento, Palermo, de Eolische Eilanden en Taormina
| Vanaf € 1,149.00 | Meer informatie Boek reis |

