La Plage Resort
Direct aan Isola Bella, ligt het Resort La Plage. Dit hotel heeft de meest idyllische locatie van heel Sicilië... Overal vanuit het resort heb je uitzicht op het "prachtige eiland", dat met recht zo wordt genoemd. Met het privéstrand direct voor de deur hoef je La Plage tijdens de vakantie niet te verlaten, want zeg nou zelf, is er een mooier strand? De voortreffelijke keuken van het hotel serveert klassiek Siciliaanse en Mediterrane gerechten om je vingers bij af te likken. En alsof dit nog niet genoeg verwennerij is, kun je je van top tot teen in de watten laten leggen in de Expure Spa. En als je toch het hotel een dag wilt verlaten, waarom dan niet naar Taormina. Het is even een beetje klimmen naar de voet van de kabelbaan maar eenmaal boven is het uitzicht meer dan de moeite waard en daarna is het heerlijk bijkomen op een van de vele terrassen in de oude stad onder het genot van een espresso of cappuccino.
Vergelijkbare reizen
Historico
Voel je één met de lokale bevolking. De appartementen van Historico zijn net even iets anders. Heel karakteristiek en kleinschalig op een uniek plekje. Beleef het echte Italiaanse leven tussen de Sicilianen in het centrum van Cefalù! De appartementen liggen verspreid in het historische centrum, op loopafstand van het strand. Ze zijn eenvoudig doch comfortabel ingericht. Wandel rustig door de oude stadskern en breng een bezoek aan de kathedraal en geniet van een drankje op één van de terrassen.
| Vanaf € 385.00 | Meer informatie Boek reis |
Agriturismo Galea - inclusief huurauto
Bij aankomst in Secrets Agriturismo Galea, word je hartelijk ontvangen door de familie Innocenza en valt het meteen op hoe mooi het hier is: de landelijke huisjes, het heerlijke zwembad, de omgeving vol met citrus- en sinaasappelboomgaarden en het prachtige uitzicht over de Etna. Alle ingrediënten voor een en hele fijne vakantie zijn aanwezig! In het restaurant kun je aanschuiven voor een traditioneel Italiaans diner, maar ga je liever buiten de deur eten, dan moet naar het dorpsplein van Riposto. Hier vind je verschillende leuke restaurants en 's avonds kun je een drankje drinken in één van de gezellige barretjes. Wat vooral ook erg fijn is, is dat er een auto voor de deur staat. Op deze manier kun je heel makkelijk alle mooie plekjes ontdekken van dit prachtige eiland. Vandaag Etna, de grootste nog werkende vulkaan in Europa en morgen de luxe boetieks in het sfeervolle centrum van Taormina; je kunt hier alle kanten op.
| Vanaf € 449.00 | Meer informatie Boek reis |
Agriturismo Valle Alcantara
Kleinschalige agriturismo met slechts 9 kamers.
| Vanaf € 250.00 | Meer informatie Boek reis |


