Sicilië & de Eolische Eilanden + Delle Palme
Vlieg/busreis Italië incl. ontbijt en 10 x diner, met o.a. Catania, Syracuse, Piazza Armerina, Agrigento, Palermo, de Eolische Eilanden en Taormina
Vergelijkbare reizen
Dolcestate
Stel je bent een gezin en vindt het heerlijk op vakantie wat extra ruimte te hebben, kies dan voor een appartement in Dolcestate. Lekker dicht bij het strand, een heerlijk zwembad en een keuken waarin je met de lokale ingrediënten helemaal los kunt gaan. Al kun je ook voor het gemak van half- of volpension gaan. Of je bent lekker met z'n tweeën en wilt even helemaal niets aan je hoofd. Laat je dan verwennen in het hotel. Boek op All Inclusive basis en geniet met een drankje binnen handbereik aan het zwembad van de Siciliaanse zon. En daarna ontspannen tijdens een massagebehandeling in de Spa, La Dolce Vita!
| Vanaf € 422.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Villa Galati
Verzorgd complex met slechts 17 appartementen.
| Vanaf € 250.00 | Meer informatie Boek reis |
14-daagse autorondreis inclusief ferry overtocht Sicilië per eigen auto
Een unieke kans om kennis te maken met het prachtige Sicilië. U maakt de reis per eigen auto, waarbij een comfortabele overtocht per ferry van Genua naar Palermo is inbegrepen.
| Vanaf € 929.00 | Meer informatie Boek reis |


