Hotel Golden Tulip Vivaldi
Zeer comfortabel en mooi ingericht hotel met een fraaie ligging aan de kust.
Vergelijkbare reizen
The George
Midden in het bruisende leven van St. Julians ligt een oase van rust; The George. Hier draait alles om ontspanning en dingen die het leven zo mooi maken. Ontsnap aan de dagelijkse drukte en strijk neer op een ligbed bij het zwembad op het luxueuze dakterras. Kom tot rust in de spa en drink een lekker drankje in de trendy hotelbar.
| Vanaf € 521.00 | Meer informatie Boek reis |
Be. Hotel
Het fijne Be. Hotel is gerenoveerd en ligt in het centrum van St. Julians aan de levendige en zeer populaire straat 'Bay Street'. Onder de appartementen (deze zijn gebouwd boven winkels) bevinden zich winkels, restaurants en bars. Liefhebbers van gezelligheid zitten hier dan ook perfect, want er is altijd gezelligheid te vinden. De St. George's baai is ook maar een klein stukje lopen, waardoor een verkoelende duik in de zee nooit ver weg is. Neem plaats op een ligbedje en neem een heerlijke duik in het zwembad. Het leuke aan dit zwembad is dat het op het dakterras ligt en een schitterend uitzicht biedt over de baai! Een bezoek aan de sfeervolle haven mag zeker niet ontbreken aan je vakantie. Je ziet hier alle traditionele vissersbootjes in de haven liggen, leuk om te zien!
| Vanaf € 474.00 | Meer informatie Boek reis |
St. Bayview
Een drankje in de hand, zonnebril op je hoofd en de voeten in het verkoelende water. Dit is vakantie! Vanaf de rand van het zwembad van Bayview heb je een panoramisch uitzicht over Sliema en de charmante hoofdstad Valletta. Liever iets actiefs doen? Slenter over de boulevard tot aan St. Julians. Onderweg vind je talloze bars en restaurant voor een welverdiende pauze.
| Vanaf € 413.00 | Meer informatie Boek reis |


