Appartement HG Cristian Sur
- ca. 700 m van het strand - ca. 500 m van het gezellige centrum van Los Cristianos - ca. 20 km van de luchthaven gelegen in het zuiden van Tenerife
Vergelijkbare reizen
Appartement HG Cristian Sur
- ca. 700 m van het strand - ca. 500 m van het gezellige centrum van Los Cristianos - ca. 20 km van de luchthaven gelegen in het zuiden van Tenerife
| Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
Be Live Adults Only Tenerife
Lekker even er tussenuit met z'n tweeën in het noorden van Tenerife. Bij Be Live Adults Only ben je welkom vanaf 16 jaar. Je logeert in een van de opgeknapte kamers. Op steenworpafstand vind je Loro Parque en de vulkanische zandstranden van 'Playa Jardin'. 's Avonds een blokje om, door het centrum van Puerto de la Cruz of een drankje in de hotelbar en genieten van de live muziek. Wat een heerlijke vakantie!
| Vanaf € 499.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel H10 Las Palmeras
Hotel H10 Las Palmeras ligt op Tenerife op het bekende strand Playa de las Americas. U verblijft hier in alle luxe die u van een 4-sterren hotel mag verwachten en geniet bovendien van de geweldige ligging direct aan de boulevard. Hotel H10 Las Palmeras heeft veel te bieden voor een onvergetelijke vakantie. In de uitgestrekte subtropische tuin vindt u twee mooie buitenzwembaden, een kinderbad en volop mogelijkheden om te relaxen, zoals comfortabele ligstoelen, parasols en loungebedden. Verder kunnen sportliefhebbers hun hart ophalen, want met 4 tennisbanen, een multisportveld, een fitnessruimte en een sport animatieteam heeft u voldoende mogelijkheden voor wat gezonde lichaamsbeweging. En wat dacht u er van om 's morgens te hardlopen op het strand? Daarna schuift u in het restaurant aan voor een uitgebreid ontbijtbuffet en heeft u alvast een goede start van een nieuwe mooie dag. In Hotel H10 Las Palmeras zijn vier restaurants waaronder een Italiaan, een in buffetstijl en een andere bij het zwembad. Zo heeft u genoeg afwisseling tijdens uw verblijf. Het is tevens goed vertoeven in een van de twee bars waar u geregeld wordt getrakteerd op live muziek en entertainment. Ook kinderen zullen zich uitstekend vermaken in Hotel H10 Las Palmeras dankzij de miniclub en indoor speeltuin. Kortom, dit hotel is ideaal voor alle leeftijden, voor iedereen die van sporten houdt en voor zon- en strandliefhebbers.
| Vanaf € 406.00 | Meer informatie Boek reis |


