Vergelijkbare reizen
Hotel Zentral Center
Hotel Zentral Center ligt in Playa de las Americas en biedt ruim 200 kamers. U vindt het hotel aan de rand van het toeristische centrum en op loopafstand van het strand. Het hotel beschikt over een buitenzwembad met een zonneterras rondom. Voor de liefhebbers is er een openlucht jacuzzi; ideaal voor een moment van ontspanning en rust. Het is ook goed vertoeven in de sauna, waar u de dagelijkse drukte en stress van uw lichaam voelt afglijden. Geniet van het heerlijke weer, de warme zon en het niets hoeven; dat is echt vakantie. Aanschuiven in het restaurant en kiezen van het uitgebreide buffet, aan excursies deelnemen om Tenerife te ontdekken en luieren op het strand? In het nabijgelegen winkelcentrum kunt u ook prima shoppen; er is genoeg te doen vanuit Hotel Zentral Center.
| Vanaf € 235.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Allegro Varadero
Hotel Allegro Varadero vind je in het zuidwesten van Tenerife, naast de majestueuze Los Gigantes kliffen. Dit gebied staat bekend als het gebied met de beste weersomstandigheden van het eiland en dat komt goed uit, want het strand van La Arena ligt vlakbij. Dit klinkt al heerlijk, maar je hoeft eigenlijk het hotel niet te verlaten voor een ontspannen vakantie. Het grote appartementencomplex is gebouwd in Creoolse stijl en oogt daarom heel kleurrijk. Uitslapen zal wel lukken in deze nette kamers met balkon of terras. En wanneer het tijd is om te eten kun je aanschuiven in het restaurant waar smakelijke maaltijden in buffetvorm worden geserveerd. Neem plaats op één van de ligbedjes rondom het zwembad, of speel een potje tennis op de tennisbaan naast het complex. Er is bovendien een fitnessruime, zodat je ook tijdens je vakantie lekker kunt blijven sporten. In de sauna kom je vervolgens weer helemaal tot rust, terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin.
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Lagos de Fañabe Beach Resort
Het Sunweb Selections Lagos de Fañabe Beach Resort heeft alles in huis voor een heerlijk, ontspannen verblijf op een fantastische locatie. Slechts gescheiden door de gezellige boulevard, ligt het Fañabé beach hier bijna aan je voeten. Aan dit mooie strand is zelfs een eigen Beach Club, waar je als gast kunt zonnebaden op de gratis ligbedjes of actief bezig kunt zijn met watersporten. Al kun je hiervoor ook terecht in de vernieuwde fitnessruimte, om vervolgens te eindigen met een heerlijke hydro massage. Het zeer verzorgde resort bestaat uit een koloniale bouwstijl met ruime appartementen en is omgeven door tropische tuinen en zwembaden in de vorm van een rivier. De er omheen gelegen ligbedjes nodigen je uit voor een middagdutje, terwijl je voor wat verkoeling kunt schuilen onder een van de vele palmbomen. Tussendoor kun je terecht bij de poolbar voor je favoriete cocktail of hartige snack. Tijd voor een lekkere lunch, maar wil je ook graag op het strand blijven? Geen probleem, want dan dan kun je aanschuiven bij de gezellige Beach Bar (let op! wel van tevoren reserveren!). In het grote restaurant kun je eveneens iedere ochtend, middag en avond terecht voor de meest uiteenlopende buffetten, waarbij er 's avonds tevens regelmatig thema diners worden georganiseerd.
| Vanaf € 699.00 | Meer informatie Boek reis |


