8-daagse vlieg-busrondreis Cultuur en natuur in Toscane en Umbrië
Een prachtige reis waarbij excursies per luxe bus afgewisseld worden met mooie wandelingen.
Vergelijkbare reizen
Camping Montescudaio
Camping Montescudaio is een middelgrote camping. Ideaal gelegen om de steden Pisa, Lucca, Siena en Florence te ontdekken.
| Vanaf € 38.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Noci
Iets ten noorden van Siena, tegenover het kasteel van Vertine ligt deze kleinschalige voormalige boerderij, die is omgebouwd tot ruime hotelkamers en appartementen. De zijweg leidt je tussen de bossen en wijngaarden door naar boven, vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de hele omgeving. Dit is nu echt een hotel om een keer een goed boek te lezen, te filosoferen over het leven en je even helemaal terug te trekken uit de hectiek van alledag. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
| Vanaf € 572.00 | Meer informatie Boek reis |
Fattoria Belvedere
Te midden van het glooiende Toscaanse heuvellandschap ligt de charmante en authentieke Fattoria Belvedere. Dit unieke vakantieadres is gevestigd in een oude boerderij en ligt aan de rand van het centrum van casino di Terra. Naast leuke uitstapjes in een van de mooiste regio's van Italië, kun je hier ook ultiem ontspannen. Er is een mooi buitenzwembad en fijne ontspanningsfaciliteiten.
| Vanaf € 159.00 | Meer informatie Boek reis |


