Da Bruno
Hotel Da Bruno is een vriendelijk en kleinschalig familiehotel en telt dertig kamers. Het hotel is gehuisvest in een mooi pand uit de jaren dertig. Het biedt een hartelijke gastvrijheid in een omgeving vol met modern comfort. De kamers van Da Bruno zijn verzorgd ingericht. Het hotel heeft een perfecte ligging tussen de Rialtobrug en het San Marcoplein. Verder vind je in de directe omgeving verschillende winkels, bars en gezellige restaurants. Boothalte Rialto op circa 350 meter.
Vergelijkbare reizen
Rialto
Hotel Rialto is een uitstekende keuze voor jouw verblijf in Venetië. Dit familiehotel ligt direct naast de Rialtobrug en heeft een dakterras waar je een prachtig uitzicht hebt over de Canal Grande. De kamers van het hotel zijn comfortabel ingericht. Na een vermoeiende dag in Venetië te hebben rondgelopen, kun je voor het hotel genieten van een drankje op het terras aan de Canal Grande. Boothalte Rialto op circa 20 meter.
Vanaf € 431.00 | Meer informatie Boek reis |
Bibione Palace
Wow, wat zal je hier gaan genieten met je hele gezin. Hip, trendy en luxe kun je gerust zeggen. Het hotel ligt pal aan het strand, waar al een paar ligbedden met parasol voor je klaarstaan, exclusief voor jullie. Je hoort de zee al bijna en voelt die heerlijke zilte bries. Zijn jullie actief? Dan kom je hier je gehele vakantie goed aan je trekken. Afkoelen in het buitenbad met glijbanen en speelgoed, terwijl pa een baantje trekt in het 25 meter bad. Voor mama is er het Wellness center, voor de nodige ontspanningsmassages, behandelingen en sauna. Zelfs het diner wordt geen gemakkelijke keuze, hier zijn twee restaurants. Een uitgeserveerd menu of lekker zelf kiezen wat en hoeveel je wilt eten in het buffet restaurant. En na het eten doe je nog een verkoelend drankje aan de bar. De kinderen slenteren de hele dag rond, plonzen in het bad, doen mee in de miniclub en met de animatie en schommelen, klimmen en klauteren op de speelplaatsjes. Nog niet moe? Dan gaan die kleine voetjes 's avonds nog van de vloer in de mini-disco. Dit is vakantie!
Vanaf € 638.00 | Meer informatie Boek reis |
Orion
Dit charmante familiehotel ligt op slechts 100 meter van het imposante San Marcoplein. Vanuit hier kun je de stad heel gemakkelijk te voet verkennen. Het hotel ligt in een drukke winkelstraat op de tweede en derde verdieping. De kamers zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht. Het vriendelijke personeel is zeer behulpzaam. Hotel Orion is een prima keuze voor jouw verblijf in Venetië. Boothalte San Marco op circa 200 meter.
Vanaf € 307.00 | Meer informatie Boek reis |