Da Bruno
Hotel Da Bruno is een vriendelijk en kleinschalig familiehotel en telt dertig kamers. Het hotel is gehuisvest in een mooi pand uit de jaren dertig. Het biedt een hartelijke gastvrijheid in een omgeving vol met modern comfort. De kamers van Da Bruno zijn verzorgd ingericht. Het hotel heeft een perfecte ligging tussen de Rialtobrug en het San Marcoplein. Verder vind je in de directe omgeving verschillende winkels, bars en gezellige restaurants. Boothalte Rialto op circa 350 meter.
Vergelijkbare reizen
Hilton Garden Inn
Een echte aanrader. Hilton Garden Inn ligt in Mestre, tussen het Marco Polo vliegveld en het centrum van de stad. De bus die voor het hotel stopt brengt je in slechts 15 minuten naar het centrum van Venetië. Dit viersterrenhotel biedt veel comfort. Na een lange en indrukwekkende dag in de stad kunt je heerlijk bijkomen bij het verwarmde buitenzwembad. Of maak gebruik van de fitness. Het hotel beschikt over ruime en comfortabele kamers.
| Vanaf € 323.00 | Meer informatie Boek reis |
Italy Camping Village
Italy Camping Village in Cavallino Treporti ligt op een mooie rustige plek direct aan de zee en dus ook aan het zandstrand. Zwemmen kun je trouwens ook in het zwembad en vanwege de waterglijbaan vinden de kinderen dat misschien zelfs wel net zo leuk. Bij het zwembad kun je dan weer geen zandkasteel bouwen. Om en om dan maar? Voor de kenners, de camping ligt naast Union Lido. In Punta Sabbioni vertrekken de boten maar Venetië, en daar moet je eigenlijk wel naar toe als je er zo dicht in de buurt bent. Als je dat zou willen kun je daar ook met de bus naar toe, die stopt zo ongeveer voor de camping. Bij de receptie geven ze je graag alle informatie.
| Vanaf € 157.00 | Meer informatie Boek reis |
San Francesco
Camping San Francesco is een goed verzorgd vakantiepark in Caorle. San Francesco ligt direct aan het strand, the place to be voor zonaanbidders en zandkastelenbouwers. Maar ook als je hier niet alleen komt om te luieren gaat het je hier vast en zeker goed bevallen bij de duikschool en het fitness centrum. Veel van de stacaravans liggen bij grasvelden zodat er veel ruimte is om te spelen en de ouders goed een oogje in het zeil kunnen houden. En of je nu op de camping blijft of naar het strand gaat, je zult het actieve animatieteam zeker tegenkomen en eerlijk is eerlijk: ze organiseren gewoon leuke dingen. Caorle is een leuk stadje, dus ga daar zeker een keer naar toe. Op zaterdag is er markt, is dat misschien een idee? Voor een daguitstapje komt in ieder geval ook Venetië in aanmerking. Je kunt met de boot zo overvaren en dat is niet alleen comfortabeler, maar ook veel leuker dan met de auto.
| Vanaf € 90.00 | Meer informatie Boek reis |
