Rosapineta Sud

Camping Rosapineta Sud ligt aan het prachtige zandstrand van Rosolina Mare, met lekker speelzand en de Adriatische zee. Het vernieuwde zwembad grenst aan het strand en bestaat uit 3 delen waarbij een deel beschikt over allerlei massage stralen. Tevens is er een nieuw wellness en beauty centrum geopend met o.a. een jacuzzi-bad, solarium, diverse massages, pedicure, manicure en sauna. Voor de kids is er een leuke speeltuin met schommels en klimtoestellen maar er worden ook allerlei sportactiviteiten georganiseerd, dus mede dankzij het enthousiaste animatie team zullen ze zich niet vervelen. Vanaf de camping loop je zo naar Rosolina Mare waar winkeltjes, restaurants, bars etc.te vinden zijn. Er dag er op uit? Het is ongeveer anderhalf uur rijden, maar dan ben je wel in Venetië. Het San Marco plein, het Drogenpaleis, de Brug der Zuchten, de gondeliers, je moet het wel gezien hebben!

Vanaf € 221,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Borgo ca' dei Sospiri

Borgo ca' dei Sospiri
TUI.nl

Aan de oevers van de rivier de Sile, in het midden van het groen van een eeuwenoud park ligt Hotel Borgo ca' dei Sospiri. Een plaats van onverwachte rust en elegantie. Deze residentie stamt uit de 16e eeuw en huisvestte eerst de Torcello bisschoppen, alvorens de Venetiaanse adel er in trok. Wat een historie huist hier! Het hotel is later flink gerenoveerd en er is een nieuw gedeelte aangetrokken, maar uiteraard met behoud van veel authentieke details. De sfeervolle ligging, tussen wilgen, eeuwenoude bomen en het weelderig groen zorgen voor extra karakter en het buitenbad wordt daardoor prachtig ingesloten. Je wordt bijna terug geworpen in de tijd. De elegante kamers typeren de Veneto villa's van weleer met alle moderne gemakken van nu. De charme wordt nog eens versterkt door de inrichting met rijke Venetiaanse stoffen, klassieke meubels van hout leer, marmeren vloeren en plafondschilderingen. Heerlijk eten kan bij het restaurant, dat door dezelfde eigenaren wordt gerund. Je kunt er terecht voor de beste visspecialiteiten waar om ze in de weide omtrek bekend staan.

Vanaf € 536.00 Meer informatie Boek reis

Holiday

Holiday
TUI.nl

Het gemak van een hotel in combinatie met de ruimte van een appartement. Dat zou toch eens een goed idee zijn. Aparthotel Holiday kwam op dat idee en biedt dit nu voor jou aan. Lekker met het hele gezin in een twee kamer appartement, maar op basis van halfpension. Dus geen gedoe met broodjes halen of zelf koken, dat wordt allemaal voor je geregeld. Want ook jij hebt tenslotte vakantie.

Vanaf € 631.00 Meer informatie Boek reis

Villa Pace

Villa Pace
TUI.nl

Hoe sfeervol wil je zitten? Villa Pace is gehuisvest in een prachtig laat 19e-eeuws Venetiaanse villa, die volledig is gerestyled en getransformeerd in een fijn en comfortabel 4-sterren hotel. Gelegen op de Terraglio, de Napoleontische route die Treviso verbindt met Venetië. Deze plek is omhult met historie en ligt maar op enkele km. van Treviso, een middeleeuws stadje omringd door 16e-eeuwse muren. Het hotel ligt in een weelderig groen park van zo'n 10.000 m², met eeuwen oude bomen die voor veel schaduw zorgen tijdens de warme zomerdagen. In de mooi aangelegde tuin luier je heerlijk op één van de houten ligbedden met veel wuivende palmen om je heen. Is het weer een dagje wat minder, kun je altijd nog ontspannen een paar baantjes trekken in het binnenbad. Na een dag vol zonnebaden, poedelen en cultuur snuiven moet de inwendige mens worden verzorgd?en gelukkig kan dat in restaurant Bolognese, dat hoort bij Villa Pace. Een verfijnde en elegante plek; één van de oudste restaurants in Treviso, hier blijven ze up-to-date met de nieuwste trends en technieken met altijd een knipoog naar de traditionele gerechten uit de omgeving van Treviso. Vergeet ook echt niet een bezoek te brengen aan Venetië met haar magische sfeer, het eveneens historische Padua of 'klein Venetië' Portogruaro.

Vanaf € 417.00 Meer informatie Boek reis