Belvedere (hotel)
Vergelijkbare reizen
Boletsos Beach
In Boletsos Beach in Argassi op Zakynthos ontwaak je 's ochtends met alles wat je van Griekenland verwacht: zon en kilometers zee. Met zo'n omgeving ga je als vanzelf in de relaxstand. Zwembad wissel je af met strand, van je boek kijk je alleen op voor een praatje met het vriendelijke personeel. En, weg van het ligbed is een dagtrip zo gemaakt, bijvoorbeeld naar Zakynthos-stad. Daar of in Argassi kun je heerlijk eten in taverna's, als je geen zin hebt om te koken en het supermarktje dichtbij links laat liggen. Want hé, het is vakantie! Eigenaresse Sia verklapt de beste eetadresjes en vraagt de volgende dag persoonlijk of haar geheimtip beviel.
| Vanaf € 418.00 | Meer informatie Boek reis |
Lorenzo Villas
Authentiek, karakteristiek en kleinschalig. Deze unieke accommodatie ligt in een rustieke omgeving, weg van de massa. Puur genieten van elkaar en van de omgeving. De villa's van Lorenzo zijn gevestigd in het mooie dorpje Agios Sostis. Deze zijn écht van alle gemakken voorzien en zeer comfortabel ingericht. Daarnaast hebben alle villa's een privézwembad, wat wil je nog meer? Een prima keuze dus voor jouw welverdiende vakantie samen of met de hele familie.
| Vanaf € 701.00 | Meer informatie Boek reis |
Bitzaro Palace
Dit is een uitstekende keuze voor wanneer je heerlijk aan een groot zwembad wilt liggen zonder animatie. Het personeel is zeer vriendelijk en gastvrij en zal je al snel herkennen. Bitzaro Palace heeft een moderne uitstraling en alles ziet er zodoende spic en span uit! Deze frisse ambiance is een lust voor het oog en vormt de perfecte omlijsting van jouw heerlijke verblijf. Het hotel wordt geroemd om de gevarieerde buffetten waar je elke dag weer de zeer smakelijke lokale en internationale bereide gerechten proeft. Dat is toch All Inclusive genieten!
| Vanaf € 595.00 | Meer informatie Boek reis |

