Hotel Porto Koukla Beach - logies en ontbijt
Hotel Porto Koukla ligt direct aan het strand en op enkele minuten loopafstand van het gezellige centrum van Agios Sostis. Het heerlijk rustig gelegen hotel beschikt over een schitterende tuin met weelderige begroeiing. Vanaf het zonneterras kijk je bovendien direct uit op zee. Ga ook eens wat drinken op het leuke terras bij de beachbar. De leuke zomerse aankleding van dit terras en het schitterende uitzicht op zee zorgt ervoor dat je hier wel uren zou kunnen zitten. Drink hier de lekkerste Griekse cocktails en geniet van een lange zomeravond op Zakynthos. De gastvrije eigenaar van het complex zorgt regelmatig voor een echt Griekse barbecue en een gezellige avond met livemuziek. Geniet tijdens deze avonden van het lekkerste Griekse eten en drink en dans op de leukste Griekse muziek. Dit zijn avonden die je absoluut niet wilt missen!
Vergelijkbare reizen
App. San Giorgios
Vrijwel direct in het centrum van Laganas liggen de nette Appartementen San Giorgios. Toch zul je ook veel rust ervaren, met een lekker zwembad en een mooi verzorgde tuin. De pastelkleurige appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn perfect geschikt voor stelletjes en gezinnen. Wanneer je een dagje aan het zwembad wilt afwisselen, ligt het strand ook in de buurt. Niet alleen kun je hier lekker afkoelen, het staat ook bekend om de beroemde Caretta-Caretta schildpadden.
| Vanaf € 364.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa's Agios Sostis Village
Deze mooi gebouwde Villa's Sostis liggen ideaal voor een strandvakantie. Al op zo'n 150 meter afstand vindt je het strand! Na een heerlijke dag op het strand zijn er een aantal restaurantjes of supermarkten in de buurt voor een diner, waarbij de Griekse keuken zich goed laat smaken. Vervolgens kun je goed uitrusten in deze eenvoudige, maar compleet ingerichte villa's.
| Vanaf € 289.00 | Meer informatie Boek reis |
Singlereis Griekenland - van Hercules naar Pericles
10-daagse rondreis met o.a. Athene, Nafplio, Sparta, Olympia en Zakynthos
| Vanaf € 999.00 | Meer informatie Boek reis |

