Plaka Beach
Plaka Beach, een kleinschalig hotel op een grootse locatie. Waar anders loop je zo het appartement uit en ben je binnen twee tellen op het strand? En dan niet zomaar een strand, maar één van de mooiste van heel Zakynthos. Onder de rieten parasols is het leven goed op het strand van Agios Nikolaos. Het restaurant van het hotel bevindt zich naast het strand, dus na de lunch rol je zo je bedje weer op. Of toch die verfrissende duik in het warme blauwe water, even heerlijk ronddobberen en de zon doet de rest.
Vergelijkbare reizen
App. Pierros
Appartementen Pierros is een sfeervol appartementencomplex dat direct aan het prachtige strand van Laganas ligt. Het bruisende centrum, met diverse leuke winkeltjes en een bruisend uitgaansleven, ligt ook slechts 200 meter verderop. Niet voor niets is deze accommodatie zeer populair bij Nederlandse vakantiegangers. Het kleinschalige complex beschikt over nette kamers met ieder een balkon of terras en een eenvoudige kitchenette. De vriendelijke eigenaresse en het overige personeel zal er tijdens je verblijf alles aan doen, om de vakantie onvergetelijk te maken. Je kunt hier heerlijk ontspannen op het ligbed onder de Griekse zon, maar vergeet niet af en toe een verfrissende duik in het zwembad te nemen om even af te koelen. Voor de kinderen is er een apart kinderbad en bij de poolbar kun je een lekker drankje bestellen.
| Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Metaxa
Met het strand én het centrum van Kalamaki heft Hotel Metaxa een fantastische ligging! De kamers van dit vrolijk gekleurde hotel zijn rondom een fleurige, tropische tuin gebouwd en zijn ruim en licht ingericht. Overdag is het zwembad een geliefd plekje om af te koelen, maar ook zeker om een drankje aan de gezellige poolbar te bestellen. In dit gastvrije hotel zal de familie je met open armen ontvangen!
| Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |


