NH Laguna Palace

NH Laguna Palace biedt je een prettig verblijf in één van de comfortabele kamers. Het hotel heeft een ruime keuze; kies uit een standaard of superior kamer, junior suite of appartement. De junior suites zijn extra luxe; geniet van een heerlijke Nespresso in de jacuzzi. Start de dag met een goed ontbijt en sluit af met een heerlijk diner. Het stijlvol ingericht restaurant biedt een prachtig uitzicht op het water. Gezellig bijkletsen en een drankje drinken aan de bar is ook mogelijk. Bij goed weer zit je heerlijk op het buitenterras, terwijl je wegdroomt bij het uitzicht over de haven. Het hotel bestaat uit twee gebouwen, waarbij beide verbonden worden door een reusachtig glazen dak van 44 meter hoog. Voor als je met de auto komt, heeft het hotel een beveiligde parkeergelegenheid. De ligging van het hotel is op het vasteland van Mestre, maar de bus brengt je comfortabel naar de stad.

Vanaf € 297,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn
TUI.nl

Een echte aanrader. Hilton Garden Inn ligt in Mestre, tussen het Marco Polo vliegveld en het centrum van de stad. De bus die voor het hotel stopt brengt je in slechts 15 minuten naar het centrum van Venetië. Dit viersterrenhotel biedt veel comfort. Na een lange en indrukwekkende dag in de stad kunt je heerlijk bijkomen bij het verwarmde buitenzwembad. Of maak gebruik van de fitness. Het hotel beschikt over ruime en comfortabele kamers.

Vanaf € 323.00 Meer informatie Boek reis

Rosapineta

Rosapineta
TUI.nl

In Rosolina Mare vind je camping Rosapineta. Vanaf de camping loop je direct het zandstrand op waar je een verfrissende duik in de zee kunt maken. Hou je niet zo van het zand tussen je voeten? Geen probleem de camping heeft ook nog een zwembad. Vanaf de camping is het een half uurtje rijden naar 'het echte Venetië', de stad Chioggia. Het stadje heeft de bijnaam verdiend doordat het erg lijkt op Venetië, maar het stadje is wat ouder en is nog in originele staat. Als je er voor kiest om een dagje op de camping te blijven vermaken de kids zich ook zeker bij het animatieteam.

Vanaf € 87.00 Meer informatie Boek reis

Gorizia A La Valigia

Gorizia A La Valigia
TUI.nl

Hotel Gorizia A La Valigia ligt in het historische centrum van Venetië. Het is gebouwd in de 17e-eeuw. Het hotel staat bekend om zijn reistas, vandaar ook 'La Valigia'. Doordat vele kunstenaars de tas hebben versierd tijdens hun verblijf in 1947, staat deze bekend om de hedendaagse Venetiaanse schilderkunst. Vandaag de dag wordt de tas gezien als de ziel van dit hotel en wordt hier dan ook tentoongesteld. De kamers van dit hotel zijn elegant, mooi, net gerenoveerd en voorzien van airco. Iedere ochtend wordt er een heerlijk ontbijt geserveerd in de prachtige ontbijtzaal. Alle highlights bevinden zich op loopafstand. Het San Marco plein bevindt zich op vijf minuten; geniet hier van een heerlijk Italiaans kopje koffie. Pak bij S. Marco de boot (op circa 550 meter afstand) naar de overkant en ontdek hier nog meer mooie en rustige plekjes van Venetië. Buon Viaggio!

Vanaf € 357.00 Meer informatie Boek reis